Titles you rated
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.5
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
I Am The KingRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 4.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.5
26 YearsRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
GodzillaRated ★ 4.5
BrokenRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 4.5- Slow VideoRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 5.0