Titles you rated
WickedRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5- Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5

12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The CreatorRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5- Enola Holmes 2Rated ★ 3.5
- ToscanaRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5
Honest Candidate 2Rated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0