Titles you rated
YesterdayRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
- Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
The WhaleRated ★ 5.0
FuryRated ★ 3.5
WickedRated ★ 5.0
PontypoolRated ★ 3.5
MemoriaRated ★ 5.0
Close Your EyesRated ★ 5.0
The Room Next DoorRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 5.0
The Science of SleepRated ★ 4.5
Wings of DesireRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.5