Movies
Ratings
30- Meet the In-LawsRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 1.0