Titles you rated
The MaskRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.5
ScarfaceRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.5