Movies
Ratings
164

Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0

SwiriRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0

The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
RockyRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0