Titles you rated
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.5
Dragon InnRated ★ 3.0
Royal Tramp 2Rated ★ 3.5
EraserheadRated ★ 3.0
RashomonRated ★ 3.5
Royal TrampRated ★ 2.5

PonyoRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5

MariaRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0

Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
The Brothers GrimmRated ★ 2.0
The 400 BlowsRated ★ 3.5
The Little SisterRated ★ 3.5
DreamsRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 5.0