Movies
Ratings
186
CustodyRated ★ 4.0
Soul MateRated ★ 3.5

Ghostbusters: Frozen EmpireRated ★ 1.0
KOKUHORated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5

Midnight RunnersRated ★ 2.5
Weathering With YouRated ★ 0.5

Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
L' Etarnger Du PlageRated ★ 2.5
My Beautiful Man ~eternal~Rated ★ 2.5

SunnyRated ★ 4.0
Come and SeeRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5

The Wind RisesRated ★ 3.5

Princess MononokeRated ★ 4.5

Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0

The Boy and the HeronRated ★ 3.5