Titles you rated

Temperature of LoveRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 5.0
JugglersRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0

One Punch ManRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5

The HeirsRated ★ 3.0

Nodame CantabileRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0