Titles you rated

The Queen's GambitRated ★ 5.0
The Dream Life of Mr. KimRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Unknown SeoulRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Hot SpotRated ★ 3.5
Kodoku no Gurume Haishin Original 2~Goro Genin Mamire~Rated ★ 3.0
어른 김장하Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 1.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 5.0
Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0

A Love So BeautifulRated ★ 2.5
Tidying Up with Marie KondoRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0