Movies
Ratings
778
WonkaRated ★ 2.5
House of the SeasonsRated ★ 4.0
Another RoundRated ★ 3.5

Perfect DaysRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
A Man Who Heals the CityRated ★ 3.5

The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
The Princess and the FrogRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 2.0

Late Night With the DevilRated ★ 2.0
EternalsRated ★ 2.0
NomadlandRated ★ 4.5

Love in the Big CityRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 3.0

AftersunRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0