Titles you rated
Norwegian WoodRated ★ 4.5

Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0

AshfallRated ★ 3.5

Forbidden DreamRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Official SecretsRated ★ 3.5
BatmanRated ★ 4.0

YesterdayRated ★ 2.5

The Face ReaderRated ★ 3.0
A City of SadnessRated ★ 5.0
Outrage BeyondRated ★ 3.5

ExitRated ★ 3.0
Long ShotRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Vivre Sa VieRated ★ 4.5
Winter's BoneRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Asako I & IIRated ★ 4.5

ParasiteRated ★ 4.0