Titles you rated

Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0

Fabricated CityRated ★ 3.0

Radio StarRated ★ 3.5

New TrialRated ★ 3.0

HelplessRated ★ 4.0

Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0

Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Erin BrockovichRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5

TunnelRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 2.5