Movies
Ratings
88
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5

ArrivalRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0

The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5

A Taxi DriverRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0