Movies
Ratings
407
Once We Were UsRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 2.5
The Bling RingRated ★ 2.0

MotherRated ★ 3.0
Under the Hawthorn TreeRated ★ 3.5
Your Name Engraved HereinRated ★ 4.0
2046Rated ★ 4.5
Finding Mr. RightRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0

Past LivesRated ★ 3.5
Moving OnRated ★ 3.5
Basic InstinctRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 3.0

Citizen of a KindRated ★ 3.5
CallRated ★ 3.5
Trivial MattersRated ★ 2.5
My Dear EnemyRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 2.5