Movies
Ratings
786

Escape from MogadishuRated ★ 4.5
The WitchesRated ★ 0.5
HerstoryRated ★ 4.0
TwisterRated ★ 4.5
Escape from PretoriaRated ★ 4.0
TenetRated ★ 5.0

I Feel PrettyRated ★ 3.0

ExitRated ★ 3.5
American HoneyRated ★ 3.5
CatsRated ★ 2.5

AshfallRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 4.0
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 2.0
EqualsRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Ruby SparksRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.5