Movies
Ratings
657
HumintRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
BakudanRated ★ 3.5

The Chef of South PolarRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0

Murder ReportRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.5

No Other ChoiceRated ★ 4.0
The RosesRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5

Mona Lisa SmileRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0

Yadang: The SnitchRated ★ 3.0

About FamilyRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.0
Don't Worry DarlingRated ★ 3.0
April StoryRated ★ 5.0
52-Hertz WhalesRated ★ 4.0