Movies
Ratings
642
F1: The MovieRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5

Perfect DaysRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5

The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 2.5
Mission: CrossRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 5.0

Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Fast XRated ★ 3.0

Past LivesRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 5.0