Movies
Ratings
765
The Life of ChuckRated ★ 3.0

MaterialistsRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 3.0
10 Years After the Sinking, Zero-SumRated ★ 4.0
Lucky, ApartmentRated ★ 3.5

Love in the Big CityRated ★ 3.0
The Thirteenth FloorRated ★ 3.0
Stars Know EverythingRated ★ 4.0
All the Beauty and the BloodshedRated ★ 4.0
CowRated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 1.5
The FairyRated ★ 4.0
Saving FaceRated ★ 4.0

Perfect DaysRated ★ 2.0

ExhumaRated ★ 2.0
Big NightRated ★ 4.0

MonsterRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 2.0
Killing RomanceRated ★ 2.5