Series
Ratings
297
HonourRated ★ 3.5

Oshi no Ko Season 3Rated ★ 3.0

Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.5
Ms. Undercover BossRated ★ 4.5
Crime TriviaRated ★ 3.5

Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Sgt. FrogRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 4.0
Pro BonoRated ★ 3.5
AemaRated ★ 4.0

SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 3.5
Sgt. FrogRated ★ 4.0

Skip and LoaferRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5