Titles you rated


Secret SunshineRated ★ 4.5
Rear WindowRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5

A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
A Summer's TaleRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.0
The BeachRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Licorice PizzaRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 4.5