Movies
Ratings
2240

Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0

Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0

Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0

The MercilessRated ★ 3.0

ParasiteRated ★ 4.0

The Boy and the HeronRated ★ 5.0
Funny GamesRated ★ 3.5
Funny GamesRated ★ 4.0
Good TimeRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 4.5

A Taxi DriverRated ★ 3.5
The CellRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.5

Mission: PossibleRated ★ 1.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0

Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
CreepRated ★ 4.0