Titles you rated


ParasiteRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0

Anarchist from ColonyRated ★ 4.5

The MercilessRated ★ 4.5

SicarioRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5

Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5