Series
Ratings
63
Dear My FriendsRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
MaidRated ★ 4.5
You Season 4Rated ★ 2.0
You Season 3Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 2.5
My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Better Thingse Season 4Rated ★ 3.5
Better ThingsRated ★ 3.5
Better Things Season 2Rated ★ 4.5