Movies
Ratings
459
HomunculusRated ★ 1.0
The Yin-Yang Master: Dream of EternityRated ★ 3.0
The YinYang MasterRated ★ 3.0
Thunder ForceRated ★ 2.0
CruellaRated ★ 3.5

Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 1.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 1.0

Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 0.5

Midnight RunnersRated ★ 1.5
Justice LeagueRated ★ 0.5
Swing KidsRated ★ 1.5

Feng ShuiRated ★ 0.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
BreathlessRated ★ 1.0
Too Old Hip-Hop KidRated ★ 0.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 2.5
King KongRated ★ 1.5
The HousemaidRated ★ 3.0