Series
Ratings
59
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 0.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5

Woman of DignityRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0

Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5

Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0

Money's WarfareRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 3.5