Movies
Ratings
206

ParasiteRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 2.5
Sector 7Rated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0