Movies
Ratings
626
F1: The MovieRated ★ 4.0

I, The ExecutionerRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0

Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0

ChefRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 2.5
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5

Past LivesRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0

ExhumaRated ★ 3.5

12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0

Concrete UtopiaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Another RoundRated ★ 4.0