Movies
Ratings
52
Letters to JulietRated ★ 5.0

FarinelliRated ★ 4.0

The Terror LiveRated ★ 3.5

Intimate StrangersRated ★ 3.5

The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5

BluebeardRated ★ 1.5

Inside MenRated ★ 5.0

Confidential AssignmentRated ★ 2.5

Knives OutRated ★ 3.5

Ode to My FatherRated ★ 2.5

1987: When the Day ComesRated ★ 5.0

The Divine MoveRated ★ 3.5

Little ForestRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0

Extreme JobRated ★ 4.5

HelplessRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5