Movies
Ratings
1542
House of the SeasonsRated ★ 4.5

Karate Kid: LegendsRated ★ 1.5
The UglyRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 0.5

Murder ReportRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 2.5

The KillersRated ★ 0.5
You're NextRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 4.0

TarotRated ★ 1.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0

No Other ChoiceRated ★ 4.0
Saint MaudRated ★ 4.5

MidsommarRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0

Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
BorderRated ★ 3.5