Movies
Ratings
839

The ContactRated ★ 4.5

Tune in for LoveRated ★ 3.5

Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0

ExitRated ★ 4.0
BetweenRated ★ 4.5

Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5

ParasiteRated ★ 3.5

Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 1.5

MoneyRated ★ 3.0
PersonaRated ★ 2.5
JuanitaRated ★ 3.0
Pride and Prejudice and ZombiesRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 3.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.5