Movies
Ratings
191

Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
AlliedRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 3.5
Hell or High WaterRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 3.5

The HimalayasRated ★ 3.5

QuickRated ★ 3.5

Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5

MotherRated ★ 4.0

The TowerRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5

DerangedRated ★ 2.0
FuryRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5

Spirited AwayRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0