Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
HallanRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
BabygirlRated ★ 2.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.0
The Woman in the White CarRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The RosesRated ★ 3.0
The UglyRated ★ 3.0

Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Freakier FridayRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 2.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.0

Keys to the HeartRated ★ 2.0