Series
Ratings
214
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
HonourRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
I Dol IRated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Unknown SeoulRated ★ 4.0
Pump Up the Healthy LoveRated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.0
Study GroupRated ★ 3.5