Movies
Ratings
400
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5

Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0

I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Robin HoodRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 4.0

Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.5

SilmidoRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0

OldboyRated ★ 4.0