Movies
Ratings
735

Past LivesRated ★ 2.5

The Worst Person in the WorldRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0

The Wind RisesRated ★ 4.0
If Anything Happens I Love YouRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.0

MaterialistsRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.0
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 3.5
When This Summer is OverRated ★ 4.0
The UniformRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5

Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5

Perfect DaysRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5