Movies
Ratings
328
Once in a SummerRated ★ 4.0

Forbidden DreamRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0

The NegotiationRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Between Love and HateRated ★ 4.0

Tune in for LoveRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0

ExitRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5

ParasiteRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0

Fifty Shades of GreyRated ★ 1.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5

LUCK KEYRated ★ 3.0

Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0

Extreme JobRated ★ 3.0