Movies
Ratings
3898
One Battle After AnotherRated ★ 4.0

No Other ChoiceRated ★ 3.5
Deep EndRated ★ 3.5
Tea and SympathyRated ★ 4.0
Deep CoverRated ★ 3.5
Nothing But a ManRated ★ 4.0
RedlineRated ★ 3.0
The FriendsRated ★ 3.5
Body HeatRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 3.5
ScarecrowRated ★ 4.0
The Family GameRated ★ 4.0
ViyRated ★ 3.0
Love Me TonightRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
The Boston StranglerRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5
AfireRated ★ 3.5
Woman in ChainsRated ★ 4.0
The Big ClockRated ★ 4.0