Titles you rated


AftersunRated ★ 3.5
Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 0.5

Decision to LeaveRated ★ 5.0

MetamorphosisRated ★ 1.5
Us and ThemRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5

The PriestsRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
Rust and BoneRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.0
A Man and a WomanRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 5.0

Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0

The ThroneRated ★ 4.5

SplitRated ★ 4.5

The Face ReaderRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0