Movies
Ratings
586
Summer Time Machine BluesRated ★ 3.0
Nobody Loves MeRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
IncoherenceRated ★ 4.0
My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Tony TakitaniRated ★ 4.0
Nipple War3Rated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 3.0
The Skin I Live InRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
First SummerRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5

Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0