Titles you rated
Perfect BlueRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 3.5
CustodyRated ★ 3.5
The Blackcoat's DaughterRated ★ 3.0
CaveatRated ★ 2.5

Bring Her BackRated ★ 2.5
Nightmare AlleyRated ★ 3.5
Kinds of KindnessRated ★ 4.0
The Man in My BasementRated ★ 2.0
A Normal FamilyRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5
HereticRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
A Real PainRated ★ 3.5

28 Years LaterRated ★ 3.5
The SquareRated ★ 3.5
Dream ScenarioRated ★ 3.5

Sick of MyselfRated ★ 3.5
The Virgin SuicidesRated ★ 3.0
StrawRated ★ 2.0