Movies
Ratings
2412

The Wild RobotRated ★ 3.0
Die, My LoveRated ★ 2.5
Riceboy SleepsRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.0
Train DreamsRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
The RIPRated ★ 2.5
PoisonRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.0
PossessionRated ★ 3.0
The Girl with the NeedleRated ★ 3.5

No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
MissingRated ★ 2.5
Hard TruthsRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 2.5
The Man from EarthRated ★ 2.5

MaterialistsRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 2.5