Movies
Ratings
880
The ChildeRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
HumintRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0

Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0

BugoniaRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
The UglyRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0

No Other ChoiceRated ★ 4.0
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Omniscient ReaderRated ★ 2.0
Detective Conan The Fist of Blue SapphireRated ★ 2.5
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 2.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0