Movies
Ratings
313
Black PantherRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5

Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
The Rescuers Down UnderRated ★ 4.0
A Goofy MovieRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Help! I'm A FishRated ★ 3.5
The Eighth DayRated ★ 4.0

WonderRated ★ 4.0
Arthur and the Revenge of MaltazardRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Wind RiverRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 4.0

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0

DerangedRated ★ 2.5
Sector 7Rated ★ 1.5