Movies
Ratings
497
The King's WardenRated ★ 3.5
Songs of Love from HawaiiRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0

The Sheriff In TownRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0

Feng ShuiRated ★ 3.0
BossRated ★ 3.0
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.0

No Other ChoiceRated ★ 4.0
My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 3.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Men of PlasticRated ★ 0.5

ChefRated ★ 3.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5