Series
Ratings
39
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Unknown SeoulRated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Welcome to SamdalriRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 3.5
UnframedRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0

My Love From Another StarRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5

Be MelodramaticRated ★ 3.5