Movies
Ratings
696
Avatar: Fire and AshRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0

The Man Standing NextRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5

ExitRated ★ 3.0
RevolverRated ★ 3.5

The WhaleRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0

Perfect DaysRated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
DoubtRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0

The FabelmansRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
A Happy EventRated ★ 3.0

Late Night With the DevilRated ★ 2.0
Billy ElliotRated ★ 2.0