Titles you rated

JumanjiRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0

26 YearsRated ★ 2.0
MadagascarRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0

Memories of MurderRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0

I Saw the DevilRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0

My Sassy GirlRated ★ 3.5