Movies
Ratings
603
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0

Love in the Big CityRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
Love ResetRated ★ 2.5

FirefightersRated ★ 2.0

Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.5

EscapeRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5

I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0