Titles you rated

Good Will HuntingRated ★ 5.0

WhiplashRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0

The Face ReaderRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0

MossRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0

The ClassicRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0

A Taxi DriverRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0

Begin AgainRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0